• تدبیر سرور ارائه دهنده ی سرور از سراسر دنیاست؟
 • تدبیر سرور امکان نصب کلیه ی سیستم عامل ها را دارد؟
 • تدبیر سرور امکان ارائه ی قرارداد رسمی را دارد؟

مرکز آموزش

قوانین استفاده از سرویس ها

کليه کاربران تدبیر سرور و همچنين مشتريان جديد ملزم به رعايت تمامي بندهاي قوانين مي باشند. اين قوانين ممکن است با توجه به شرايط، تغيير، حذف يا اضافه شوند لذا تمامي کاربران موظف هستند قوانين به روز شده را مطالعه نمايند.

قوانين کلي مربوط به تمامي سرويس هاي ارائه شده توسط تدبیر سرور :

1- کلیه ی سرویس هار ارائه شده توسط تدبیر سرور  ، دارای پلن پشتیبانی Basic Manage می باشند که هنگام دارا بودن این پلن ، فقط نصب و راه اندازی اولیه ی سرویس مورد نیاز کاربر بر عهده ی ما بوده و کلیه ی مشکلات نرم افزاری احتمالی که در آینده به وجود خواهد آمد شامل پشتیبانی نخواهد شد. پشتیبانی فقط و فقط شامل پایداری سخت افزار ها و شبکه ی سرور می باشد. در صورت نیاز به پشتیبانی بیشتر و برطرف سازی مشکلات نرم افزاری میتوانید از پلن های مدیریتی و یا مدیریت ساعتی برخوردار شوید.
لازم به ذکر است تهیه ی نسخه ی پشتیبان از سرویس کاربر همواره بر عهده ی کابر بوده و تحت هیچ شرایطی ، مسئولیتی در قبال دریافت بک آپ از سرویس ها ، متوجه تدبیر سرور نخواهد بود.
2- در صورت وجود مشکلاتي مانند تحريم ، محدوديت هاي اينترنتي داخلي يا خارجي ، تاخير در پاسخ گويي سرويس دهندگان خارجي و ... که خارج از اراده ما باشد (همانند بروز مشکلات در شبکه ، بروز مشکلات سخت افزاری و ...) ، مسئوليتي متوجه ما نميشود و ما نیز فقط میتوانیم از سرویس دهنده درخواست رسیدگی کنیم!
3- درصورت افزایش قیمت ارزهاي بين المللي (عمدتاً دلار) که براي تهيه سرورها نياز هست، افزايش درصدي قيمت ريالي سرويسهاي ارائه شده در تدبیر سرور نيز امري طبيعي خواهد بود.
4- پشتيباني ما ، فقط شامل مشکلات مربوط به سرويس ارائه شده و رفع مشکلات مربوط به سرور ميباشد و هيچ گونه آموزش و يا خدمات ديگري شامل آن نمي شود.

5- در صورتیکه مشترک اقدام به بی احترام ، توهین ، فحاشی و ناسزا به هر شکل و هر نحو بنماید قرارداد او به طور یک طرفه فسخ و مبلغ سرویس مورد نظر به هیچ وجه به او عودت نخواهد شد
6- پشتيباني ما، درحال حاضر از طريق پاسخگويي به تيکت ها  انجام ميشود و همچنین پشتیبانی آنلاین و تلفن (در ساعات اداری) جهت راهنمایی های جزیی و مشاوره در خدمت شما خواهد بود.
7- مشتري موظف است تيکت هاي پشتيباني را به زبان فارسي تايپ کند و در صورت ارسال تيکت با حروف انگليسي ، ضمن تذکر اين مورد، ترتيب اثري نسبت به آن تيکت داده نخواهد شد.
8- با توجه به تبعيت تدبیر سرور از قوانين جمهوري اسلامي ايران و ارائه سرويس از ديتاسنترهاي آمريکايي و اروپایی، تمامي کاربران موظف هستند با قبول قوانين سرويس دهي در جمهوري اسلامي ايران به همراه رعايت قوانين بين المللي اقدام به خريد و استفاده از سرويسهاي ارائه شده نمايند.

9- تدبیر سرور متعهد میشود کلیه ی درخواست ها ی پشتیبانی کاربران را - در زمان های معمول - در حداکثر 48 ساعت پاسخ دهد. در صورت ارسال درخواست های مکرر در این برهه ی زمانی و ایجاد اختلال در پاسخگویی به درخواست های دیگر ، بدون هیچ هشداری پشتیبانی به فرد خاطی بنا به صلاحدید بخش مربوطه بین 1 روز تا مادام العمر قطع خواهد شد. و همچنین تدبیر سرور حق قطع سرویس دهی به کاربر خاطی را نیز برای خود محفوظ میدارد.
10- تمام صورتحساب ها يک هفته قبل از سررسيد ايجاد شده و قابل پرداخت توسط مشتري ميباشند. در صورت عدم پرداخت هزینه ی فاکتور تا پایان موعد مقرر شده ، سرور مجازی به حالت معلق (ساسپند) در خواهد آمد و فعالسازی مجدد آن ملزم به پرداخت هزینه می باشد. در صورتی که سرویس به علت عدم پرداخت به موقع - حتی 1 ثانیه - ساسپند شود ، مشترک موظف است هزینه ی ماه جاری و ماه های آتی را طبق هزینه ی روز سرویس پرداخت کند.توجه داشته باشید که کلیه ی سرویس های معلق ، پس از گذشت 5 روز از موعد پرداخت صورت حساب ، به طور کلی از سرور حذف خواهند شد و هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود در سرور بر عهده ی تدبیر سرور نخواهد بود.
تبصره: در صورت عدم پرداخت هزینه فاکتور در موعد مقرر ، مبلغ 15% از کل هزینه فاکتور به عنوان دیرکرد پرداخت ، به فاکتور افزوده خواهد شد.

11- کلیه ی کاربران موظف به پرداخت کلیه ی هزینه های مربوط به سرویس دریافتی (اعم از هزینه ی ماهیانه یا سالیانه ی سرویس ، هزینه ی پهنای باند اضافه ، هزینه ی امکانات و سرویس های اضافه و ...) می باشند. فاکتور مربوط به هر سرویس بلافاصله ایجاد خواهد شد و کاربر موظف است ظرف مدت حد اکثر 5 روز از زمان صدور فاکتور ، هزینه ی مربوطه را پرداخت کند. در غیر این صورت تدبیر سرور اجازه دارد به هر طریق نسبت به جبران خسارت وارده اقدام کرده و حق هرگونه استفاده از دیتای موجود بر روی سرویس کاربر را خواهد داشت.

12- تدبیر سرور برای تماس با مشتریان نیازمند است تا تمامی اطلاعات کاربر را اعم از نام، نام خانوادگی، آدرس پستی، کد پستی، تلفن و... را به طور کامل و دقیق در اختیار داشته باشد و کاربر موظف است تا این اطلاعات را به طور کامل و دقیق وارد نماید در غیر این صورت تدبیر سرور در برخورد با شخص خاطی مختار خواهد بود.

13-اسناد، دفاتر، گزارشات و همچنین عملیات الكترونیکی ضبط شده در سیستم های كامپیوتری تدبیر سرور در مقابل ادعای کاربران، سند و دلیل معتبری و قابل پذیرش می باشد و کاربر می پذیر که کلیه ی اسناد ثبت شده در سیستم تدبیر سرور صحیح و بدون مشکل بوده و در مراجع قضایی قابل استناد می باشد.

14- امکان عقد قرارداد رسمی برای کلیه ی سرویس ها وجود دارد و هیچ محدودیتی در سقف قرارداد وجود ندارد. همچنین امکان ارسال قرارداد به کلیه ی نقاط ایران وجود دارد که هزینه ی ارسال بسته ها به طور کامل با مشترک می باشد. به کلیه ی قرارداد های رسمی ، 15 درصد هزینه ی کل قرارداد افزوده می شود.
15- کلیه ی کاربران موظفند هزینه ی سرویس مصرفی خود را (چه قصد تمدید داشته باشند و چه نداشته باشند) بدون کم و کاست بپردازند. این مصرف می تواند میزان پهنای باند ، میزان فضا (هارد) ، میزان منابع سخت افزاری همچون رم و سی پی یو باشد.
این مصرف اضافه ممکن است به دلیل عدم محدود سازی منابع ، عدم عملکرد صحیح سیتسم های خودکار کنترل منابع و ... باشد که کاربر حق اعتراض در این زمینه را نخواهد داشت.

16- تدبیر سرور در ارائه یا عدم ارائه ی سرویس به هر شخص ، ارگان و یا سازمان مختار است و کاربر حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.
17- کلیه ی مکاتبات اعم از تلفنی ، ایمیلی ، تیکتی و ... که بین مشترک و تدبیر سرور صورت می گیرد کاملا محرمانه تلقی شده و هیچ یک از طرفین مگر با حکم مراجع ذیصلاح حق انتشار به غیر را نخواهند داشت. در صورتی که مشترک به هر نحوی اقدام به انتشار این مکالمات کند ، تدبیر سرور حق حذف کلیه ی سرویس های وی و همچنین مورد پیگرد قراردادن کاربر را نزد خود محفوظ می دارد.

قوانین مربوط به سرورهای مجازی

1- کلیه ی سرویس ها با پهنای باند نسبتا ارزان قیمت ارائه می شوند. در صورت نیاز به پهنای باند بیش از حد تایین شده در پلن ، کاربر میتواند با ارسال درخواست به بخش فروش پهنای باند اضافه سفارش دهد. در صورتی که کاربر ، پهنای باند اضافه سفارش نداده باشد و بیش از حد مجاز مصرف پهنای باند داشته باشد ، هزینه ی پهنای باند 2 برابر هنگامی است که پهنای باند را پیش خرید کرده باشد.

2- تدبیر سرور ، هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات موجود روي سرورهاي مجازي نمي پذيرد و تهيه بک آپ و نگهداري از اطلاعات موجود در سرور ، به عهده خود مشتري ميباشد. (امکان ارائه ی فضای اف تی پی بک آپ به صورت مجزا و با پرداخت هزینه فراهم می باشد)

3- پهناي باند مصرفي هر سرور مجازي در انتهاي ماه ميلادي محاسبه شده و در صورت وجود مازاد مصرف براي کاربر فاکتور خواهد شد و کاربر در هر صورت ، چه قصد شارژ سرویس خود را داشته باشد و چه نداشته باشد موظف به پرداخت هزینه خواهد بود.

تبصره: محاسبه ی میزان مصرف پهنای باند سرورهای مجازی از طریق پروتوکل SNMP و با نرم افزار های مخصوص مانیتورینگ (از جمله PRTG) انجام میگیرد که گراف های ارائه شده توسط این نرم افزارها دارای وجهه ی قانونی نزد مراجع قضایی می باشد. همچنین کاربر با علم بر این موضوع ، کلیه ی گراف های ارائه شده توسط تدبیر سرور را قبول داشته و حق هیچگونه اعتراضی در مورد نحوه ی محاسبه ی پهنای باند طبق گراف ارائه شده را از خود صلب کرده است.

تبصره 2: کاربر در هر ساعت از شبانه روز می تواند نسبت به دریافت گراف پهنای باند سرویس خود اقدام کرده و از طریق تیکت گراف را درخواست کند. در صورتی که تدبیر سرور در ارائه ی گراف دقیق سرویس شخص کوتاهی کرده و یا به هر نحوی گراف را ارائه ندهد اجازه ی دریافت هیچگونه وجهی از کاربر به عنوان هزینه ی پهنای باند اضافه را نخواهد داشت مگر با موافقت خود کاربر.
تبصره 3: تدبیر سرور اجازه دارد پس از پایان پهنای باند مجازی سرویس ، در صورت صلاحدید خود ، سرویس را مسدود سازد. رفع مسدود سازی با خرید پهنای باند جدید امکان پذیر خواهد بود.

4- کلیه ی سرویس ها قابلیت Upgrade (ارتقاء) را دارا میباشند ولی غیر قابل Downgrade (کاهش منابع و یا کاهش به پلن پایین تر) هستند.

5- نصب مجدد سيستم عامل براي تمامي سرورهاي مجازي (جداي از نرم افزارهاي موجود) برای یک بار رایگان است. (در صورت نياز به نصب مجدد سيستم عامل بيشتر از يک بار، بسته به نوع سیستم عامل ، مبلغی بین 10 تا 20 هزار تومان به عنوان هزينه نصب دريافت خواهد شد)

6- درصورت ارسال اسپم ، استفاده از اسکريپتهاي نال شده و دانلود فايلهاي تورنت و ساير مواردي که ناقض قوانين کپي رايت هستند، اگر اخطاري از طرف ديتاسنتر دريافت شود سرور مجازي به مدت 24 ساعت خاموش شده و پس از 24 ساعت با اخذ مبلغ 10 دلار (قیمت روز دلار حواله) جريمه از مشتري سرور مجازي دوباره فعال خواهد شد.

تبصره: در صورت دریافت شکایت از سوی دیتا سنتر ، سریعا از طریق تیکت به کاربر اطلاع داده خواهد شد و در صورتی که کاربر ظرف مدت نهایتا 24 ساعت به شکایت پاسخی ندهد ، تدبیر سرور اجازه ی حذف سرور فرد خاطی را بدون استرداد وجه و ارائه ی بک آپ خواهد داشت.
تبصره 2 : در صورت مسدود شدن سرور مجازی به دلیل دریافت شکایت و عدم رسیدگی و همکاری کاربر برای رفع مشکل ، بازگشایی سرویس با پرداخت جریمه بین 10 تا 50 هزار تومانی ممکن خواهد بود.
7- در صورت تکرار براي بار دوم، ضمن اخذ جريمه و قطعي 24 ساعته، آي پي تعويض خواهد شد. و در صورتي که براي سوم تکرار شود ضمن اخذ جريمه، از ادامه ارائه خدمات به کاربر معذور خواهيم شد.

8- برگشت وجه براي سرورهاي مجازي ارائه شده تا 1 هفته با ذکر دليل موجه ممکن خواهد بود و پس از آن هيچگونه وجهي برگشت داده نخواهد شد. لازم به ذکر است که کارمزد های بانکی از مبلغ قابل برگشت کسر خواهد شد. همچنین بازپرداخت وجه طبق قوانین مربوط به پازپرداخت وجه می باشد.

9- آماده سازي و تحويل سرور مجازي در شرايط عادي بين 10 دقيقه تا 24 ساعت طول خواهد کشيد که اين زمان با توجه به شرايط سفارش ممکن هست متغير باشد. (در صورت نياز به زمان بيشتر ، اين مورد به اطلاع کاربر خواهد رسيد)


قوانين مربوط به سرويس سرورهاي اختصاصي  :

1-
تدبیر سرور ، هيچ مسئوليتي در قبال اطلاعات موجود روي سرورهاي اختصاصي نمي پذيرد و تهيه بک آپ و نگهداري از اطلاعات موجود در سرور ، به عهده خود مشتري ميباشد. (امکان سفارش سرويس فضاي بک آپ براي سرور هاي اختصاصي وجود دارد)
2- هيچگونه مديريت و آموزشي شامل سرورهاي اختصاصي ارائه شده نميشود.(امکان سفارش سرويس مديريت سرور براي سرورهاي اختصاصي وجود دارد)
3- نصب مجدد سيستم عامل براي تمامي سرورهاي اختصاصي با توجه به قوانين هر ديتاسنتر خواهد بود و در صورت نياز، هزينه دريافت خواهد شد.
4- درصورت ارسال اسپم ، استفاده از اسکريپتهاي نال شده، دانلود فايلهاي تورنت و ساير مواردي که ناقض قوانين کپي رايت هستند، اگر اخطاري از طرف ديتاسنتر دريافت شود ، براي خريدار ارسال شده و مسئوليت رفع مشکل با خود خريدار خواهد بود.
5- برگشت کامل وجه براي سرورهاي اختصاصي پس از ارسال سفارش به ديتاسنتر و پرداخت وجه، به هيچ وجه امکان پذير نمي باشد.
6- تمام صورتحساب ها يک هفته قبل از سررسيد ايجاد شده و قابل پرداخت توسط مشتري ميباشند. عدم پرداخت صورتحساب در مدت تعيين شده، به منزله ي تمديد نکردن سرور مورد نظر قلمداد شده و
تدبیر سرور هيچ مسئوليتي در قبال سرور نمي پذيرد.
7- در صورت افزايش يا کاهش قيمت سرويسها، قيمت جديد بر روي فاکتورهاي ماه آينده اعمال خواهد شد.
8- خريد و استفاده از سرويس هاي
تدبیر سرور ، به معني مطالعه و قبول قوانين سايت هست و در صورت بروز مشکلي که قبلا در قوانين ذکر شده، هيچ عذري پذيرفته نخواهد شد.

قوانین مربوط به سرورهای مجازی با پهنای باند نامحدود:

سرویس های ارائه شده با پهنای باند نامحدود به صورت Fair Usage یعنی استفاده ی منصفانه می باشند و برای حفظ سرعت دیگر کاربران ، کلیه ی کاربران میبایست به موارد زیر پایبند باشند:

سرویس هایی با مقدار رم 512 مگابایت ، امکان استفاده ی نهایتا 5 مگابیت بر ثانیه را به طور 95% در ماه ، به صورت میانگین خواهند داشت.

سرویس هایی با مقدار رم 1 گیگابایت ، امکان استفاده ی نهایتا 8 مگابیت بر ثانیه را به طور 95% در ماه ، به صورت میانگین خواهند داشت.

سرویس هایی با مقدار رم 2 گیگابایت ، امکان استفاده ی نهایتا 12 مگابیت بر ثانیه را به طور 95% در ماه ، به صورت میانگین خواهند داشت.

سرویس هایی با مقدار رم 4 گیگابایت ، امکان استفاده ی نهایتا 15 مگابیت بر ثانیه را به طور 95% در ماه ، به صورت میانگین خواهند داشت.

توجه داشته باشید که مقدار مذکور در بالا ، به معنای محدود بودن پورت سرور به این عدد نیست!!! بلکه به معنای میانگین مصرف دوره می باشد و پورت سرور بدون محدودیت و در بدترین شرایط ، 80 مگابیت بر ثانیه تضمین شده می باشد!

همچنین تدبیر سرور در ارائه ی سرویس به هر شخص مختار بوده و حق کنسل کردن سرویس هر فرد در هر زمان را با ارائه ی زمان برای تهیه ی بک آپ و بدون نیاز به توافق طرف مقابل نزد خود محفوظ میدارد.

==============================

قوانین مربوط به سرویس های هاست اشتراکی - هاست دانلود - دامنه

1- مشتری می پذیرد كه مسئولیت كامل هرگونه اطلاعات، فایل، تصویر و نیز سایر مواردی كه درون سایت خود قرار می دهد، با خود او می باشد و هیچگونه مسئولیتی در این زمینه متوجه تدبیر سرور نمی باشد.

2- متقاضی همچنین متعهد می گردد كه كلیه قوانین حقوق تالیف بین المللی و داخلی را در سایت خود رعایت نموده و از ایجاد مزاحمت برای سایر كاربران اینترنت، اقدام به دستكاری و نفوذ به سایت های دیگران، هرگونه استفاده غیر قانونی از ایمیل خود و سایر موارد مشابه پرهیز نماید.

3- مشتریانی که اقدام به قرار دادن موزیک و فیلم های غیر مجاز در سایت خود کنند، سرویس آنها در اولین تذکر 24 ساعت ، دومین تذکر 7 روز معلق و در بار آخر به طور کامل بسته و هزینه پرداخت شده مسترد نخواهد شد.

4- سایتهایی که محتویات آنها خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران (فروش غیر مجاز وی پی ان ، موزیک ، فیلم و....) قابل میزبانی نیستند.

5- مسئولیت نگهداری از اطلاعات اختصاص داده شده به کاربر برای سفارش مورد نظر (اعم از یوزر نیم و پسورد سرویس) به عهده کاربر میباشد و در صورت پخش اطلاعات مورد نظر توسط کاربر به دیگر اشخاص، تدبیر سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال مشکلات حاکی از آن ندارد.

تبصره: کاربر موظف به حفظ امنیت سایت شخصی خود می باشد و میبایست همواره سایت خود را به روز کرده و مکررا برای تعویض پسورد ها اقدام کند. این تدبیر سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال حفظ امنیت سایت ها بر عهده ندارد و فقط حفظ امنیت سرور با تدبیر سرور می باشد.

6- کاربر متعهد میشود تا اطلاعات اختصاص داده شده به خود را بدون هماهنگی با تدبیر سرور، به فرد دیگری منتقل نکند.در غیر این صورت تدبیر سرور در مورد برخورد با سرویس مذکور مختار خواهد بود.

7- تدبیر سرور نماینده دیتا سنتر می‌باشد و مشتری با علم بر اینکه دیتا سنتر ممکن است به هر شکل از ارائه خدمات خودداری کند سرویس را خریداری مینماید و تدبیر سرور در قبال هزینه پرداخت شده مشتری تعهدی را بر عهده نمی‌گیرد ولی می‌بایست تلاش خود را مبنی بر بازگرداندن حقوق تضییع شده مشتری بنماید.

8- شرایط فسخ قرارداد شامل مواردی که دیتاسنتر یا تدبیر سرورهای خارجی از انجام تعهدات خود سر باز زنند نمی‌گردد. و مشتری در اینگونه موارد حق اعتراض و یا فسخ قرارداد را از خود فسخ می‌نماید.-

 1. 9-در صورتیکه بروز مشکلاتی برای تدبیر سرور  و در صورتی که این مشکلات از عهده مسئولین این تدبیر سرور خارج باشد و موجب قطعی ارتباط و یا از کار افتادن خدماتی که تدبیر سرور به مشتری ارائه میدهد، گردد، این مورد از عهده مسئولین تدبیر سرور خارج میباشد. از میان اتفاقات مزبور می توان به مواردی مانند آسیب دیدگی ماهواره های مخابراتی، پدیده های مخرب جوی، اشكالات خطوط مخابراتی،  تاخیر در پاسخگویی شركتهای خارجی فراهم كننده خدمات درخواستی به هر میزان زمانی، ممنوعیت به كارگیری اینترنت در خارج یا داخل كشور، جنگ،  تغییر در قوانین داخلی یا خارجی، اجبار شركتهای بین المللی جهت دریافت مبالغ اضافی جهت پایدار ماندن خدمات مربوط به میزبانی وب،  تحریم های بین المللی ،  تغییرات در قوانین و بوجود آمدن مشکلات ارزی، اقتصادی، واردات و صادرات، تغییرات نرخ ارز و مشکلاتی از این قبیل که خارج از عهده تدبیر سرور باشد را اشاره نمود  .
 2.  
 3. 10-در صورتی که مشتری فراتر از حد و میزان فضای تخصیص داده شده به وب سایت خود استفاده نماید، مانند  ارسال هرز نامه (SPAM)  ، استفاده نابجا از وب سایت، اجرای پسوند های  mp3  ،  استفاده از فیلتر شکن های موجود و میزبانی سایتهایی با موضوعات جنسی به هر شکل، سیاسی، غیر قانونی، هایپ ، موضوعات هک و کرک و ناقض قوانین کپی رایت ایران ،و کلا ایجاد شرایطی که  مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد اکیدا ممنوع است ، و سرویس ارائه شده از طرف تدبیر سرور بدون هیچگونه اخطار و یا هیچگونه بازگرداندن مبلغی به کاربر، مسدود خواهد شد . همچنین سایتهایی که بیش از حد مجاز از منابع سیستم (Resource) مانند CPU ،Ram و یا شبکه استفاده می کنند بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد .

نکته : پهنای باند به میزان Ram ، CPU و منابع اشتراکی سرور گفته نمیشود.

11- مسئولیت حفاظت از فایلها، مطالب موجود در سایت، نام کاربری و کلمه عبور و بکاپ گیری روزانه از اطلاعات بر عهده کاربر میباشد و در صورتی که مشکلاتی از سوی این موارد پیش آید، هیچگونه مسئولیتی متوجه تدبیر سرور نمی باشد . لازم به ذکر است  به طور اتوماتیک سیستم پشتیبان گیری هفتگی برای کلیه سرویس های وب هاستینگ به عنوان امکانی اضافه فعال می باشد .

تبصره 2 : بازگردانی بک آپ برای هر اکانت ، 1 بار رایگان می باشد و برای دفعات بعد از 1 بار بسته به حجم وبسایت هزینه دریافت خواهد شد. توجه داشته باشید در صورتی که مشکل از سوی سرور باشد (تایید مشکل از سوی سرور فقط توسط کادر فنی تدبیر سرور و مراجع قضایی امکان پذیر است) هزینه ای بابت ری استور بک آپ دریافت نخواهد شد.

12- تعویض دامنه ی اصلی سرویس میزبانی وب شامل هزینه ی 5000 تومانی می باشد. توجه داشته باشید که تعویض دامنه ی اصلی سرویس نمایندگی نیز شامل هزینه ی حد اقل 10.000 تومانی می باشد که بسته به تعداد وبسایت های نمایندگی این رقم متغیر خواهد بود.

 1. 13-تدبیر سرور مجاز به حذف فایلهای ویروسی کاربران می باشد. بدیهی است پس از حذف فایل آلوده هیچ گونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود  .
 2. 14-نگهداری و استفاده از کدهای مخرب بر روی سرور های تدبیر سرور ممنوع بوده و تدبیر سرور به حذف آنها بدون اطلاع قبلی می باشد.
 1. 15- استفاده از سرویس های هاست اشتراکی (اقتصادی - حرفه ای - ایران و ...) به عنوان هاست دانلود و یا فضای بک آپ خلاف قوانین بوده و در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی حذف می شود.
 2. 16- امکان هرگونه تغییر و افزایش امکانات سرویس ها فراهم است. برای اطلاع از قیمت در هر زمان با بخش پشتیبانی تماس حاصل کنید.
 3. 17- پس از اتمام دوره ی قرارداد و در صورتی که کاربر سرویس خود را شارژ نکند ، تدبیر سرور هیچ مسئولیتی در قبال حفظ اطلاعات کاربر نخواهد داشت.
 4. 18- تدبیر سرور اجازه دارد کاربر هاست اشتراکی را به عنوان مشترک در لیست مشترکین خود معرفی کند.

قوانین مربوط به سرویس های ایران (ُسرور مجازی ، سرور اختصاصی یا هاست اشتراکی) در مورد احراز هویت:

با توجه به افزوده شدن سرویس های میزبانی وب و سرور مجازی و اختصاصی ایران به مجموع سرویس های تدبیر سرور ، جهت تهیه ی این سرویس ها کاربر میبایست در هنگام ثبت نام از اطلاعات کاملا حقیقی و دقیق خود استفاده کنند. اطلاعاتی که صحت و دقیق بودن آنان الزامی است و مورد بررسی قرار خواهد گرفت و: نام و نام خانوادگی ، آدرس دقیق منزل یا محل کار ، شماره تلفن ثابت و شماره تلفن همراه.

همچنین در صورت صلاحدید بخش حقوقی تدبیر سرور ، مدارکی نیز برای تایید اطلاعات از کاربر درخواست خواهد شد. به طور مثال اسکن کارت ملی ، اسکن قبض محل سکونت و ...

در صورتی که نیاز به سرویس ایران دارید رعایت این قوانین الزامی است و در صورت عدم تایید اطلاعات هویتی شخص ، تدبیر سرور از ارائه ی سرویس ایران به شخص مورد نظر معذور خواهد بود.

توجه داشته باشید این قانون "فقط" برای سرویس های ایران می باشد.

بدیهی هست کاربر با عضو شدن در سیستم مدیریتی تدبیر سرور ، کلیه ی این قوانین را پذیرفته و موظف به رعایت این قوانین می باشد. همچنین کاربر با قبول این قوانین حق هرگونه اعتراض به این قوانین را از خود سلب کرده و به تدبیر سرور اجازه ی رفتار طبق قوانین فوق را می دهد.

 آیا این پاسخ به شما کمک کرد?

افزودن به مورد علاقه ها افزودن به مورد علاقه ها

پرینت این مقاله پرینت این مقاله


Powered by WHMCompleteSolution